אודות

שיחת ייעוץ עם עורך דין

משרדנו, מלי טייב חברת עורכי דין , מזמין אתכם להתקשר אלינו לשיחת ייעוץ בלתי מחייבת, אשר תעניק לכם את כל המידע, האפשרויות והפתרונות העומדים בפניכם.

משרדנו בעל ניסיון רב במגוון תחומי המשפט האזרחי ובכלל זאת: תביעות כספיות, סגירת חובות, הליכי פשיטת רגל, דיני מקרקעין, סילוק יד, תביעות לפינוי מושכר, דיני משפחה ולרבות סכסוכי גירושין, מזונות וחלוקת רכוש וכן עוד מגוון רחב של תחומי מומחיות השייכים למשפט האזרחי.

עו”ד מלי טייב, בעלת תואר ראשון במשפטים L.L.B בהצטיינות מטעם הקריה האקדמית אונו.

חברה בוועדת הוצאה לפועל מטעם לשכת עורכי הדין. התמחתה בפרקליטות מיסוי וכלכלה בעבירות צווארון לבן-שחיתות שלטונית, תאגידים ועבירות כלכליות. לעו”ד טייב ניסיון עשיר בטיפול במגוון תחומי המשפט האזרחי.

חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2011.

מגוון שירותים משפטיים

משרד מלי טייב עורכי דין, בעל היכולת המקצועית והמומחים לפתור ולייצג אתכם נאמנה בכל תחומי המשפט האזרחי.

חייבים לכם כספים? תבעו אתכם בגין כספים שאתם חייבים? פלשו לכם למקרקעין? מעוניינים לרכוש או למכור דירה ? קניתם דירה והיא מלאה ליקויי בנייה ? פגעו בשמכם הטוב ? צברתם חובות גבוהים? עיקלו לכם את המשכורת? שוקלים להתגרש ? זקוקים לצוואה או ייפוי כוח מתמשך ?  

הגעתם למקום הנכון!

צברנו הצלחות רבות מגוון תחומי המשפט האזרחי, אנו יודעים את ההשלכות של סכסוך משפטי ומבינים כי הלקוח הוא במרכז וכי לכל סכסוך משפטי יש השלכה משמעותית על חיי לקוחותינו, משכך, אנו נעשה כל שיש בידינו כדי לסייע, להגן, להציל ולהבטיח את מלוא הזכויות של לקוחותינו כדי שתוכלו להמשיך את חייכם בשלום ובשלווה.

אנו מספקים שירותים למגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים, תוך ניהול כלל ההליכים המשפטיים הנלווים בערכאות השיפוטיות השונות