ביטול עיקולים והגבלות

ביטול עיקולים והגבלות

חייב בהוצאה לפועל, המוגדר חייב בעל יכולת אשר משתמט מתשלום חובותיו, או חייב בעל תיק מזונות שהוטלו עליו הגבלות, רשאים לבקש מרשם הוצאה לפועל לבטל את ההגבלות והעיקולים.

מי מוגדר חייב בעל יכולת המשתמט מתשלום חובותיו?

 • חייב אשר לא שילם את החוב, או שאינו הגיש בקשה לצו תשלומים, ולא נתן הסבר לרשם הוצאה לפועל, לחוסר המעש וטיפול בתיק שלו.
 • חייב שלא הוכיח את היכולת שלו לפרוע את החוב, או שלא העביר לרשם את המידע והמסמכים הדרושים המעידים על יכולתו לפרוע את החוב.
 • חייב שלא התייצב לחקירת יכולת, או שלא הציג את המסמכים הנדרשים.
 • חייב שלא התייצב לבירור שהוזמן אליו.

אילו עיקולים והגבלות קיימים?

קיימים עיקולים והגבלות שונים וביניהם:

צו עיכוב יציאה מהארץ, הגבלה על קבלה, החזקה או הארכה של דרכון או תעודת מעבר, הגבלה על קבלה או חידוש או החזקה של רישיון נהיגה, הגבלה כלקוח מוגבל מיוחד (הגבלה החלה על ניהול חשבון בנק לדוגמה: פתיחת חשבון ושימוש בהמחאות), הגבלה על ייסוד תאגיד או כהונה בתאגיד, הגבלה על שימוש בכרטיסי חיוב, ואף  מאסר.

כיצד מתבצע תהליך הבקשה לביטול עיקולים והגבלות?

 • הגשת בקשה לרשם הוצאה לפועל
 • מילוי טופס 214
 • פירוט הנימוקים לבקשה

בסמכותו של רשם הוצאה לפועל: לבטל הגבלות, להתנות את הביטול במתן ערובה על פי שיקול דעתו או לדחות את הבקשה. המקרים בהם ניתן לבטל הגבלות הם: פרעון החוב, מתן ערובה לשיקול דעתו של רשם הוצאה לפועל, קיום הוראות של צו תשלומים או הסכם בין החייב לזוכה, לפירעון החוב שאושר ע"י רשם הוצאה לפועל.

רוצים לדעת איך לבטל את העיקולים וההגבלות? | השאירו פרטים בטופס המצורף ועו"ד מומחה יחזור אליכם


ביטול עיקולים והגבלות - חברת עורכי דין מלי טייב

חשוב לדעת!

 • כאשר בוטלה הגבלה על חייב, תשלח הודעה לחייב ולזוכה ולכל הגורמים הנוגעים בדבר כמו: בנקים,משרד הרישוי, חברות אשראי וכדומה) ע"י לשכת ההוצאה לפועל לא יאוחר מ24 שעות מעת ביטולה.
 • ניתן לערער על החלטתו של רשם הוצאה לפועל לבטל או לא לבטל הגבלה באופן הבא: בתיק מזונות ותיקים בענייני משפחה- יש להגיש ערעור עד 15 יום ממתן צו ההחלטה, ולהגישו בבית משפחת לענייני משפחה.
 • בתיקים שאינם עוסקים בענייני משפחה, יש לקבל אישור מרשם ההוצאה לפועל בגוף הצו, יש להגיש ערעור עד 20 יום מיום מתן הצו, ולהגיש את הערעור לבית משפט השלום.
 • חשוב לציין, כי הליך ביטול לעיקולים והגבלות אינו חל על ביטול צו מאסר.

משרדנו מומחה בביטול עיקולים והגבלות, מחיקת חובות והסדר חובות בהליך החדש והמהיר תוך 24 שעות, גם אתם יכולים להתחיל מחדש ולקבל טיפול מקצועי ולא מתפשר.
צרו איתנו קשר עוד היום ותרגישו הקלה כבר מהשיחה הראשונה

לבדיקת זכאות ושיחת יעוץ ללא עלות | השאירו פרטים בטופס המצורף ועו"ד מומחה יחזור אליכם


סיפורי הצלחה

יש לכם חובות של עשרות אלפי שקלים? אולי אפילו יותר? חולמים על דרך חדשה נטולת חובות? זה אפשרי משרד עורכי דין מלי טייב מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות.
ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ בגלל חובות - מומחים במחיקת חובות לפי ההליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

בקשה לביטול צו עיכוב יציאה מהארץ

משרדנו נותן מענה לביטול עיכובי יציאה מהארץ הן במסגרת תיקי ההוצל"פ והן במסגרת הליך פשיטת הרגל.
חייבים אשר מצויים מזה שנים רבות בחובות, כאשר כנגדם הוטלו הגבלות שונות לרבות עיכוב יציאה מהארץ, זכו בעזרת משרדנו לצאת מן הארץ למטרות שונות כגון: לצורך ביקור משפחה, צורכי עבודה, ,טיפוליים רפואיים ולמטרת נופש
משרדנו מגיש מאות בקשות לביטול עיכובי יציאה מן הארץ, ולנו היכולת המקצועית ביותר והקצרה ביותר להשגת תוצאות חיוביות.
כידוע, לשכת ההוצאה לפועל פועלת בצורה מסורבלת, עמוסה ואיטית לאזרחים אשר אינם בקיאים בנהליה. לפיכך רצוי להשתמש בשירותיו של משרד עו"ד המתמחה בתחום אשר יקצר את הליך הביטול וידע כיצד להשיג תוצאה חיובית בדרך המהירה ביותר.

 

להמשך קריאה >

ביטול הגבלות רישיון נהיגה - מומחים במחיקת חובות - חברת עורכי דין מלי טייב

ביטול הגבלות רישיון נהיגה

הגבלה על רישיון הנהיגה מוטלת על חייב במסגרת הוצאה לפועל כתוצאה מאי תשלום חוב. ההגבלה יכולה להתווסף להגבלות נוספות כגון עיכוב יציאה מן הארץ, עיקול חשבון בנק ומשכורת. ההגבלה בהוצאה לפועל למעשה מובילה לנהיגה ללא כיסוי ביטוחי.

אם אדם שרישיונו הוגבל יהיה מעורב בתאונת דרכים , חברת הביטוח תוכל להתנער מתשלום פיצויים משום שנהג ללא ביטוח.

לכן, חייב שהוטלה הגבלה על רישיון הנהיגה שלו ע"י ההוצאה לפועל, מוטב שיקדים ויפנה למשרדנו המתמחה בתחום לצורך הסרת ההגבלה מבעוד מועד לפני שיסתבך עם רשויות החוק, המשטרה, חברת הביטוח ומשרד הרישוי

 

להמשך קריאה >

ביטול עיקול חשבון בנק - מומחים במחיקת חובות לפי ההליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

עיקול משכורת, עיקול חשבון בנק

אנו יודעים ומבינים את ההשלכות של כל חוב ומבינים כי מעבר לאי השקט התמידי, חובות גוררים עיקולי משכורת וחשבון בנק

אנו מודעים ללחץ הגדול של לקוחותינו ועושים מאמצים רבים להשיג עבור לקוחותינו תוצאות מקסימליות הכוללות  זכאות לניהול חשבון בנק שימוש בכרטיס דבייט קארד והוראת קבע

להמשך קריאה >