ביטול עיקול חשבון בנק

ביטול עיקול חשבון בנק - אפשר להתחיל מחדש

הטלת עיקול על חשבון בנק, במקרים של צבירת חובות בסכומים גבוהים, היא אחת הסנקציות המכשילות ביותר הנתונות לידי הנושים, ומתוך כך, גם האפקטיבית ביותר להנעת הסדרה לתשלום החובות. אולם, השגת ביטול לעיקול חשבון הבנק בהחלט אפשרי.

אנו מיישמים את ניסיוננו הרב בתחום מחיקת החובות וביטול הגבלות, בהצלחה רבה, לאורך שנות פעילותנו המשפטית, ומספקים ללקוחותינו הסרות וביטולים להגבלותיהם במקצועיות, נחישות וזריזות.

במקרים בהם עולה הצורך לפעול לביטול עיקול חשבון בנק, יש לקחת בחשבון את כלל הגורמים הפועלים בתוך מסגרת הסנקציה, ולהעריך נכונה את מאזן הכוחות. בנקים ולשכות ההוצאה לפועל הינם מוסדות חזקים ויציבים אשר מעגנים את התנהלותם באנשי מקצוע מומחים ומנוסים. לכן מומלץ מאוד לפעול באותה הדרך, ולהסתייע בעורך דין מהוקצע בתחום, שינהל עבורכם את המשא ומתן מול אותם גורמים וידאג לאינטרסים שלכם.

אנו, חברת עורכי דין מלי טייב, מנוסים ומיומנים במתן ליווי משפטי מצטיין בתחום ביטול עיקולים, ונספק לכם השירות המשפטי המקצועי ביותר להסרת העיקול, במהירות ויעילות.

הסרת עיקול / ביטול עיקול חשבון בנק – דגשים לפעולה

במצב בו הוטל עיקול על חשבון הבנק שלכם, מומלץ לפנות ישירות לאיש מקצוע מיומן בתחום אשר ידריך אתכם כיצד לפעול, ולא להתמהמה. עיקול חשבון בנק הוא סיטואציה מגבילה וחמורה אשר פותחת צוהר להידרדרות כלכלית מהירה, המעמיקה את הבור הפיננסי של החייב.

לרוב, המימוש הכספי יהיה מיידי – יש להיערך בהתאם לצפי שכזה, ולנסות להשקיט לחצים נפשיים כמה שניתן על מנת לא להחמיר את הסיטואציה. בנוסף לקשיים היומיומיים שמתעוררים במצב שכזה, יש לקחת בחשבון את העול הכספי של החייב, המתבטא בצרכים בסיסיים שגרתיים, שעלול עתה להיתלות על סביבתו.

פעלו במהרה ותרגלו סבלנות – זהו תהליך הדורש תשומת לב, אורח רוח ונחישות.

הסרת העיקול הינה אפשרית, וניתנת ליישום באופן יעיל ונטול כאב, בהסתייעות של בא כוח אשר יפעל בשמכם ולמענכם. משרדנו מזמין אתכם לפנות אלינו לשיחת ייעוץ בלתי מחויבת, אשר תעניק לכם את כל המידע הדרוש לצלוח תקופה מורכבת זו ולהשיג את הביטול הדרוש להסרת העיקול על חשבון הבנק שלכם.

ביטול עיקול חשבון בנק - מומחים במחיקת חובות לפי ההליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

הגשת בקשה לביטול עיקול

בכדי לבטל עיקול, יש להגיש בקשה רשמית. באמצעות סיוע וליווי משפטי בעריכת הבקשה והגשתה, תוכלו להגדיל את סיכויי ההצלחה לביטול העיקול, ולהשגת קביעה מחודשת של תנאי תשלום המותאמים ליכולתכם, מול הנושים.

מחיקת חובות: חלון הזדמנויות לחיים חדשים

ייטיב עם אדם אשר נקלע למצוקה כלכלית, בעקבות צבירת חובות משמעותית, לאמץ גישה התופשת את הליך מחיקת החובות כחלון הזדמנויות, הפותח צוהר לחיים חדשים, נקיים מחובות ונטולי הגבלות ועיקולים. אנו, חברת עורכי דין מלי טייב נפעל בעקשנות ובמקצועיות למען הסדרת חובותיכם והשגת פשרה לתנאי תשלום אשר תהלום את יכולתכם הכלכלית ותסלול עבורכם נתיב חדש לחיים.

פנו אלינו עוד היום.

לבדיקת זכאות ושיחת יעוץ ללא עלות | השאירו פרטים בטופס המצורף ועו"ד מומחה יחזור אליכם


סיפורי הצלחה

יש לכם חובות של עשרות אלפי שקלים? אולי אפילו יותר? חולמים על דרך חדשה נטולת חובות? זה אפשרי משרד עורכי דין מלי טייב מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות.
ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ בגלל חובות - מומחים במחיקת חובות לפי ההליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

בקשה לביטול צו עיכוב יציאה מהארץ

משרדנו נותן מענה לביטול עיכובי יציאה מהארץ הן במסגרת תיקי ההוצל"פ והן במסגרת הליך פשיטת הרגל.

חייבים אשר מצויים מזה שנים רבות בחובות, כאשר כנגדם הוטלו הגבלות שונות לרבות עיכוב יציאה מהארץ, זכו בעזרת משרדנו לצאת מן הארץ למטרות שונות כגון: לצורך ביקור משפחה, צורכי עבודה, ,טיפוליים רפואיים ולמטרת נופש.

משרדנו מגיש מאות בקשות לביטול עיכובי יציאה מן הארץ, ולנו היכולת המקצועית ביותר והקצרה ביותר להשגת תוצאות חיוביות.

כידוע, לשכת ההוצאה לפועל פועלת בצורה מסורבלת, עמוסה ואיטית לאזרחים אשר אינם בקיאים בנהליה. לפיכך רצוי להשתמש בשירותיו של משרד עו"ד המתמחה בתחום אשר יקצר את הליך הביטול וידע כיצד להשיג תוצאה חיובית בדרך המהירה ביותר.

להמשך קריאה >

ביטול הגבלות רישיון נהיגה - מומחים במחיקת חובות - חברת עורכי דין מלי טייב

ביטול הגבלות רישיון נהיגה

הגבלה על רישיון הנהיגה מוטלת על חייב במסגרת הוצאה לפועל כתוצאה מאי תשלום חוב. ההגבלה יכולה להתווסף להגבלות נוספות כגון עיכוב יציאה מן הארץ, עיקול חשבון בנק ומשכורת. ההגבלה בהוצאה לפועל למעשה מובילה לנהיגה ללא כיסוי ביטוחי.

אם אדם שרישיונו הוגבל יהיה מעורב בתאונת דרכים , חברת הביטוח תוכל להתנער מתשלום פיצויים משום שנהג ללא ביטוח.

לכן, חייב שהוטלה הגבלה על רישיון הנהיגה שלו ע"י ההוצאה לפועל, מוטב שיקדים ויפנה למשרדנו המתמחה בתחום לצורך הסרת ההגבלה מבעוד מועד לפני שיסתבך עם רשויות החוק, המשטרה, חברת הביטוח ומשרד הרישוי

 

להמשך קריאה >

בקשה לביטול עיקול לפי ההליך החדש - מומחים למחיקת חובות - חברת עורכי דין מלי טייב

ביטול עיקולים והגבלות

לקוחותינו נהנים משירות אישי ובלתי מתפשר מול לשכות ההוצאה לפועל בפריסה ארצית, החל מהגשת הבקשות דרך קבלת צו עיכוב הליכים ועד ביטול העיקולים הנוגעים לנכסים, חשבונות בנק משכורת ורכוש.

אנחנו מודעים ללחץ הגדול של לקוחות הנמצאים תחת איום בהוצאה לפועל ועושים מאמצים רבים להשיג עבור לקוחותינו תוצאות מקסימליות.

 

להמשך קריאה >