הסדר חובות

כך תגיעו להסדר חובות מלא

הסדר חובות יכול לצמצם את הסכום שתשלמו עבור פירעון חובות שצברתם, ודרך משא ומתן מקצועי להגיע לפשרות בהתאם לסכומים שאתם יכולים לשלם. לפניכם מורה נבוכים שיעזור לכם לפתוח דף כלכלי חדש ולהימנע מהגבלות ההוצאה לפועל

אם אתם מתמודדים עם חובות שצברו ריביות ומרגישים כי תנאי הפירעון אינם ריאליים עבורכם, הגיע הזמן להתייעץ עם עורכי דין מקצועיים המתמחים בנושא, שילוו אתכם בדרך לחתימה על הסדר חובות ויסייעו לצמצם את החובות והריביות, בדרך לפתיחת דף כלכלי חדש בחיים.

הסדר חובות באמצעות משא ומתן

אם יש לכם כמה חובות שמתחילים להתקרב לתהליכים של הוצאה לפועל ומגבלות על חשבון הבנק, כדאי להקדים משא ומתן לעניין. חשוב לדעת כי הסדרת חובות היא עניין למקצוענים, וצוות המומחים מבית מלי טייב חברת עורכי דין מתמחה בהסדרי חובות, המושגים במשא ומתן ישיר מול בעלי החוב, עם אפשרות לצמצם את גובה החוב והריביות שבעקבות העדר הפירעון. כך לדוגמה, בהסדר מקצועי ניתן להגיע לפריסת החוב לתשלומים (עם או ללא ריבית), לגבש הסדר חוב סופי – שלאחריו לא יוכלו לבוא אליכם בדרישות נוספות ואם מדובר בגופים גדולים, דוגמת בנקים, קבוצות או מוסדות ממשלתיים, קיימת אפשרות גם לנהל משא ומתן עיקש ונחרץ, במטרה לפרוע את מה שניתן מהחוב בתמורה להסרת הדרישה למלוא הסכום. כל אלו יאפשרו לכם לחזור לשגרת עבודה מלאה, ליהנות מראש שקט ותוכנית כלכלית הוגנת ולהימנע מעיקולים והגבלות על חשבון הבנק, אפשרותכם לצאת מהארץ ולחדש את רישיון הנהיגה.

התדיינות מול ההוצאה לפועל

חשוב לדעת כי גם בהוצאה לפועל ניתן להגיע להסדר טוב יותר עבורכם. אם אתם מתמודדים עם כמה תיקים בהוצאה לפועל קיימת אפשרות להגיש בקשה לאיחוד תיקים, שתחסוך לכם זמן בבתי משפט, תצמצם את העלויות המשפטיות בזכות ייצוג בתיק אחד בלבד ותעניק לכם שקט נפשי יחסי. בנוסף, ניהול מקצועי של החובות מול ההוצאה לפועל, באמצעות צוות המקצוענים של מלי טייב, יעזור לכם לקבל תמונת מצב מעודכנת וריאלית לגבי האפשרויות העומדות לרשותכם. במקרים בהם ניתן להוכיח חדלות פירעון ניתן להגיש בקשה למחיקת חובות או לגבש תכנית פירעון מטיבה, במסגרתה יחולק החוב לתשלומים נוחים יותר – עד מאות שקלים בלבד בחודש!

מחיקת חובות מלאה

במקרה ואין לכם אפשרות לשלם את החובות ומיציתם את ההתדיינות מול הנושים, ניתן לשקול גם הגשת בקשה לפשיטת רגל, שבזכות הרפורמה מספטמבר 2013 – המטיבה עם החייבים, מאפשרת לסגור את כל החובות בזמן קצר ולפתוח דף כלכלי חדש ונקי. בסיום התהליך תוכלו לקבל צו הפטר, שפוטר חייב בפשיטת רגל מכל החובות שקדמו למתן ההפטר (לבד מתשלום קנסות, מזונות וחובות שנוצרו במרמה) ולא מאפשר לגבות חובות ישנים שעלולים לצוץ לפתע. במעמד זה תגלו לפתע כמה קל להסיר מגבלות שהופעלו במסגרת הניסיונות לגבות את החוב, כולל אפשרות לנהל חשבון בנק עם הוראות קבע, לצאת מהארץ ואפילו לחדש את רישיון הנהיגה.

האם אפשר למחוק חובות תוך 24 שעות? היכנסו למאמר המלא

התקשרו עוד היום לצוות המומחים מבית MT מלי טייב חברת עורכי דין, שיעזור לך לסגור את כל החובות וישקיע את כל המשאבים המשפטים הנדרשים כדי שתוכלו לפתוח דף חדש בחיים.
התקשרו עוד היום לטלפון 077-996-7375 בתל אביב וטלפון 077-996-7375 בחיפה והצפון.