סגירת חובות היא עניין למקצוענים

סגירת חובות - כל מה שחשוב לדעת

אם אתם מגלגלים חובות, בטוחים שמחר יגדל המחזור ובינתיים משלמים ריביות ומתמודדים עם נושים והגבלות של הוצאה לפועל, זה הזמן לקבל ייעוץ מקצועי לגבי סגירת חובות. המומחים של MT מלי טייב חברת עורכי דין, מציגים את המדריך המלא

אנשי עסקים רבים מתמודדים עם חובות מתגלגלים מנושה לנושה, צוברים ריביות ולמרות שמדי פעם נפרעים, הרבה פעמים גוררים חובות חדשים שרק ממשיכים את המעגל. אם הגעתם למסקנה שאתם חייבים להגיע אל סגירת חובות מלאה, זה הזמן להתייעץ עם צוות המומחים מבית MT מלי טייב חברת עורכי דין, המתמחים בנושא וילוו אתכם עד לפתיחת דף כלכלי חדש.

להתדיין או להכריז על פשיטת רגל?

לפני שאתם מקבלים החלטות שישפיעו על כל עתידכם, חשוב להבין שיש מספר דרכים להגיע לסגירת חובות. במקרים מסוימים נמליץ לכם להתדיין עם הנושים, ובהתאם לגובה החוב, מספר החובות, וההון הזמין או המרווח בחשבונכם, נוכל להקל על הריביות ולהסיר חלק מההגבלות, שכל כך מקשות על מי שמתמודד עם חובות להתנהל בהצלחה בשוק הכלכלי האגרסיבי. סגירת חובות מחייבת קודם כל שרטוט של תמונת מצב מעודכנת: כמה חובות, ממתי, אלו נושים עלולים לצוץ ומהם תנאי הפירעון שאתם יכולים לעמוד בהם בצורה ריאלית. לאחר שנבצע הערכה זו ונקבל תמונת מצב מלאה נסגור את האופציות העומדות לרשותכם. במקרים מסוימים כדאי לבקש להכריז על פשיטת רגל, שמאפשרת סגירת חובות מלאה – עם אפשרות לקבלת צו הפטר מיוחל, שלא יאפשר לנושים חדשים לצוץ ולאמלל אתכם. עם זאת יש להביט על ההשלכות הרחבות של מהלך זה, ולזכור כי לא ניתן לקבל צו הפטר על חוב מזונות, גם אם החוב הוא כלפי המוסד לביטוח לאומי.

סגירת חובות - חברת עורכי דין מלי טייב

סגירת חובות בהוצאה לפועל

במקרה ואתם מרגישים שהעסק מגלגל יותר מדי חובות והריביות מתחילות להפוך למאוד לא רווחיות, יש דברים להביא לסגירת חובות גם ללא הכרזה על פשיטת רגל של העסק. במקרים מסוג זה ניתן לפנות אל ההוצאה לפועל בבקשה לאחד את החובות, ובכך לאפשר לכם לחסוך זמן בבתי משפט, להוריד את העלויות המשפטיות בזכות ניהול של תיק אחד וליהנות משקט יחסי, שיאפשר לכם לשקם את העסק ולהתמודד עם תמונת המצב הכלכלית המלאה. בשיחה עם עו"ד מלי טייב אנו לומדים שהרפורמה מספטמבר 2013 מיטיבה יותר עם חייבים ואם מדובר בחובות שנצברו בגלל אירועים שלא בתלותו של החייב, יש על מה לדבר עם בית המשפט. כך גם במקרה של הפגנת נכונות מצד החייב לקחת אחריות על חובותיו ולהסדירם. "בקשה לאיחוד תיקים בהוצאה לפועל מאפשרת לצמצם בצורה משמעותית את הריביות ולגבש תכנית פירעון הגיונית שמאפשרת לחייב לנהל חשבון בנק עם הוראות קבע ולהסיר חלק נכבד מההגבלות. יש כאן חסכון בזמן אבל גם בהרבה מאוד כסף וזו דרך נכונה מאוד כדי להגיע לסגירת חובות מלאה", מזכירה עו"ד מלי טייב.

עיקלו לך את המשכורת? הוטלה הגבלה על רישיון הנהיגה?
בקשה לפשיטת רגל בליווי משפטי מקצועי תרחיק ממך את ההוצאה לפועל ותאפשר לך להתנהל עם חשבון בנק מסודר, כרטיס דיירקט ולשים סוף לחובות. התקשר עוד היום למומחים מבית MT מלי טייב חברת עורכי דין, שילוו אותך לאורך כל הדרך בצורה המקצועית והאישית ביותר.
התקשרו עוד היום לטלפון 03-6554342 בתל אביב וטלפון 073-3325931 בחיפה והצפון.

לבדיקת זכאות ושיחת יעוץ ללא עלות | השאירו פרטים בטופס המצורף ועו"ד מומחה יחזור אליכם


סיפורי הצלחה

יש לכם חובות של עשרות אלפי שקלים? אולי אפילו יותר? חולמים על דרך חדשה נטולת חובות? זה אפשרי משרד עורכי דין מלי טייב מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות.
מחיקת חובות בהליך החדש תוך 24 שעות - מומחים בתחום - חברת עורכי דין מלי טייב

מחיקת חובות פשיטת רגל

מחיקת חובות ללקוחות פרטיים ועסקיים וניהול הליכים משפטיים בערכאות שיפוטיות ברחבי הארץ.
כשלקוח נקלע למצוקה כלכלית הוא זקוק למשרד מקצועי שיטפל בכל ענייניו המשפטיים,  אנחנו עוסקים בחיי אדם ולכן המשרד שלנו מלווה את הלקוח,

צעד אחרי צעד מהגשת הבקשות בצורה מקצועית ביותר ועד קבלת ההפטר המיוחל במיומנות ובמקצועיות רבה.

במסגרת ההליך למחיקת חובות אנחנו שותפים לדרך שבה החייב עושה לשיקומו הכלכלי, ופתיחת דף חדש ללא חובות.

 

מחיקת חובות תוך 24 שעות לפי ההליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

מחיקת חובות תוך 24 שעות

ההליך החדש והמקוצר למחיקת חובות אושר!

רבים עדיין אינם יודעים, אך לחייב הנמצא בהליכי פשיטת רגל יש כיום אפשרות להגיש בקשה להפטר ומחיקת חובותיו תוך 24 שעות.
לאחר אישור ההליך החדש ניתן לפתוח בהליך קצר שבסופו יזכה לפרק חדש בחייו ללא דאגות וחובות, ללא הגבלות וללא עיקולים.
חשוב לציין – הגשת הבקשה אינה תלויה בגובה החוב וכך גם קבלת ההפטר.

 

להמשך קריאה >

עורך דין מחיקת חובות - חברת עורכי דין מלי טייב

עורך דין מחיקת חובות

הדרך הטובה והיעילה ביותר לסגירת חובות היא הסתייעות באיש מקצוע מהתחום – עורך דין למחיקת חובות. עורך דין למחיקת חובות מסייע בהענקה לחייבים הזדמנות לחיים חדשים נקיים מחובות, עיקולים והגבלות.

כיצד הההליך מתבצע, ומה הן הנקודות החשובות שכדאי לדעת

 

להמשך קריאה >