סגירת חובות היא עניין למקצוענים

סגירת חובות - כל מה שחשוב לדעת

אם אתם מגלגלים חובות, משלמים ריביות גבוהות ומתמודדים עם נושאים והגבלות, זה הזמן לקבל ייעוץ מקצועי לגבי סגירת חובות. המומחים מבית MT מלי טייב חברת עורכי דין, מציגים את המדריך המלא שיאפשר לכם סגירת חובות מלאה

התמודדות עם חובות, נושים והגבלים מטעם ההוצאה לפועל היא מערבולת אישית וכלכלית סבוכה. צוות המומחים מבית MT מלי טייב חברת עורכי דין, מלמד אתכם איך מגיעים אל סגירת חובות מלאה ופותחים דף חדש בחיים

האם להכריז על פשיטת רגל?

לחשוב להבין כי יש מספר דרכים להגיע אל סגירת חובות. במקרים מסוימים ניתן להתדיין עם הנושים, ובהתאם למצב הספציפי לגבש הסדר, שיאפשר לפרוע את החובות בהדרגה. במקרים מסוימים נדרש מהלך אגרסיבי יותר, שיאפשר סגירת חובות מלאה ופתיחת דף חדש בחיים. לשם כך נבצע הערכה מדויקת של החובות ואפשרויות ההחזר ורק לאחר שנקבל תמונת מצב מלאה נבחר במסלול הנכון ביותר עבור הלקוח. במקרים מסוימים ניתן לבקש להכריז על פשיטת רגל – מהלך משפטי המאפשר לסגור את כל החובות ולקבל את צו ההפטר המיוחל.

צו הפטר מגן על החייב מפני תביעות שיכולות לצוץ בהמשך, בהתייחס לחובות שנוצר לפני פשיטת הרגל. ברגע שקיבלתם את צו ההפטר אתם יכולים לנשום לרווחה ולפתוח דף כלכלי חדש, ללא חשש מהתמודדות עם נושים והוצאה לפועל ועם אפשרות להסיר עיקולים והגבלות על חשבון הבנק, רישיון הנהיגה ויציאה מהארץ. יש להזכיר כי צו ההפטר פוטר חייב בפשיטת רגל מכל החובות שקדמו למתן ההפטר, לבד מתשלום של קנסות, חובות שנוצרו במרמה וחוב מזונות.

סגירת חובות בהוצאה לפועל

במקרים בהם ההסתבכות העסקית גוררת ריביות גבוהות, הגבלות ועיקולים, שפוגעים בהתנהלות העסקית השוטפת, ניתן לפנות אל ההוצאה לפועל בבקשה לאחד את החובות, ובכך לחסוך זמן בבתי משפט, להוריד את עלות העלויות המשפטיות וליהנות משקט יחסי, שיאפשר לחזור לשגרת עבודה.
בזכות הרפורמה מספטמבר 2013, המיטיבה עם חייבים, ניתן להגיע להסדר עם ההוצאה לפועל, בעיקר כאשר מדובר בחוב שנוצר בגלל אירוע שלא בתלות החייב ואם החייב מפגין נכונות להסדיר חובותיו. מהלך מסוג זה יאפשר לצמצם את הריביות בהוצאה לפועל ולגבש תכנית פירעון חדשה, שתאפשר לחייב לנהל חשבון בנק עם הוראות קבע, כרטיס דיירקט ולהסיר חלק נכבד מההגבלות. גם בהוצאה לפועל ניתן לפעול לזכאות להפטר, שיהווה גושפנקה סופית למחיקת חובות מלאה. כדי להגיע להפטר בהוצאה לפועל חשוב להיעזר בעורך דין מנוסה ומיומן, שינהל משא ומתן ללא פשרות מול רשם ההוצאה לפועל, הכולל שורה ארוכה של דיונים והליכים בירוקרטים מורכבים, שדורשים הבנה מעמיקה.

עיקלו לך את המשכורת? הוטלה הגבלה על רישיון הנהיגה?
התקשרו עוד היום לצוות המומחים מבית MT מלי טייב חברת עורכי דין, שיעזור לך לסגור את כל החובות וישקיע את כל המשאבים המשפטים הנדרשים כדי שתוכלו לפתוח דף חדש בחיים.
התקשרו עוד היום לטלפון 077-996-7375 בתל אביב וטלפון 077-996-7375 בחיפה והצפון.