מחיקת חובות

מחיקת חובות הליך פשיטת רגל – הזדמנות לחיים חדשים

מחיקת חובות כהליך משקם

מחיקת חובות, בראש ובראשונה הינו הליך משקם, המאפשר לאדם השרוי במצוקה כלכלית הזדמנות שניה לחיים חדשים. תפישה זו מנחה אותנו לכל אורך הליך הטיפול במחיקת חובות וניצבת במרכז פועלנו המשפטי. משרדנו, חברת עורכי דין מלי טייב, מומחה בשיקום מצבו הכלכלי של אדם הנתון בחובות כבדים, כאשר לאורך שנות פעילותנו צברנו הצלחות רבות. אנו רואים בעמלנו שליחות. הצלחותינו נמדדות הן בהיבט החומרי-פיננסי, והן לפי יכולתנו לספק הקלה ומזור למצבים של מצוקה כספית.

חברת עורכי דין מלי טייב מספקת שירותים של מחיקת חובות למגוון רחב של לקוחות פרטיים ועסקיים, תוך ניהול כלל ההליכים המשפטיים הנלווים בערכאות השיפוטיות השונות. הטיפול המיומן בתיק מתבצע לצד ההבנה העמוקה שמאחוריו ניצבים חיי אדם, ותוצאות ההליך בעלי משקל עצום לעתידו של החייב. לכן, לאורך כל התהליך ועד קבלת צו ההפטר, חברת עורכי דין מלי טייב מעניקה ללקוחותיה ליווי אישי, מקצועי וזמין.

הליך מחיקת חובות בליווי עורך דין

הליך מחיקת החובות מתרכז בצמצום משמעותי של גובה הסכום הכספי של החייב, ופריסת תשלום החוב המקוצץ באופן המאפשר לאדם הנתון במצוקה כלכלית לפתוח דף חדש ולקיים התנהלות פיננסית תקינה וזורמת. ההסדר הסופי שנקבע מסתכם במתן מענה להתנהלות כלכלית עתידית, וכולל בין היתר מתן אישורים לפעילויות במסגרות כספיות שונות: זכאות לניהול חשבון בנק חדש, אישור להוראות קבע, הנפקת כרטיס דאביט, אישור יציאה מהארץ ועוד.

מחיקת חובות בהליך החדש תוך 24 שעות - מומחים בתחום - חברת עורכי דין מלי טייב

מחיקת חובות בהליך חדש

עם כניסתו לתוקף של החוק החדש ועדכון סעיפיו, תהליך מחיקת החובות קוצר באופן משמעותי. מעתה, כל פנייה של אדם המצוי בחובות כבדים להליך מחיקת חובות החדש מעניקה לחייב עיכוב הליכים וביטול הגבלות תוך 24 שעות. זכאויות אלו ניתנות בעקבות עדכון סעיף שהתווסף לחוק ההוצאה לפועל.
עדכון הסעיף הביא להרחבת הטבת ביטול ההליכים למשך 90 יום (נדרשת הגשה של בקשה מיוחדת), וכולל עיכוב עיקול חשבון בנק, עיכוב עיקול משכורת וביטול הגבלת רישיון נהיגה. יתרה מזאת, מקבל החייב זכאות מיידית לניהול חשבון בנק חדש הכולל מסגרת פעילות באמצעות הוראות קבע וכרטיס דאביט.

צו הפטר בהליך מחיקת חובות, מהו?

צו ההפטר הינו מסמך המזכה חייב בהוצאה לפועל מכלל חובותיו הקודמים ליום הנפקת הצו, למעט כמה סוגים של חובות, ומביא למחיקת שמו של החייב ממרשם החייבים המוגבלים. משרדנו, חברת עורכי דין מלי טייב, מתרכז בהיבט זה בהליך הטיפול במחיקת חוב באופן ממוקד, מקצועי ועתיר ניסיון, ומספק תוצאות חיוביות והצלחות רבות.

אנו, בחברת עורכי דין מלי טייב מאמינים שכל אדם זכאי להזדמנות שניה, מתוך תפישת עולם סובלנית וחומלת. בין אם מצבך הכלכלי הוא תוצר של קבלת החלטות שגויות או השתלשלות עניינים שיצאה משליטתך – יש פתרון. מערך הטיפול המצטיין של משרדנו במחיקת חובות יאפשר לך התחלה חדשה לחיים ויספק לך כלים מדריכים להתנהלות

לבדיקת זכאות ושיחת יעוץ ללא עלות | השאירו פרטים בטופס המצורף ועו"ד מומחה יחזור אליכם


סיפורי הצלחה

יש לכם חובות של עשרות אלפי שקלים? אולי אפילו יותר? חולמים על דרך חדשה נטולת חובות? זה אפשרי משרד עורכי דין מלי טייב מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות.
מחיקת חובות תוך 24 שעות לפי ההליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

מחיקת חובות תוך 24 שעות

ההליך החדש והמקוצר למחיקת חובות אושר!

רבים עדיין אינם יודעים, אך לחייב הנמצא בהליכי פשיטת רגל יש כיום אפשרות להגיש בקשה להפטר ומחיקת חובותיו תוך 24 שעות.
לאחר אישור ההליך החדש ניתן לפתוח בהליך קצר שבסופו יזכה לפרק חדש בחייו ללא דאגות וחובות, ללא הגבלות וללא עיקולים.
חשוב לציין – הגשת הבקשה אינה תלויה בגובה החוב וכך גם קבלת ההפטר.

 

להמשך קריאה >

עורך דין פשיטת רגל - הרפורמה בהליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

עורך דין פשיטת רגל

בשנים האחרונות הליך פשיטת רגל עבר שינוי משמעותי. כיום ניתן להשלים את הליך פשיטת הרגל בצורה מהירה ויעילה המכבדת את החייב ואת משפחתו.

כדי שבאמת תיהיו בטוחים שאתם מקבלים את כל זכויותיכם, מומלץ לעבור את ההליך בליווי עורך דין פשיטת רגל מומחה בתחום.

להמשך קריאה >

איך לסגור חובות: המדריך המלא. יתרונות הפנייה לעורך דין מומחה - חברת עורכי דין מלי טייב

איך לסגור חובות?

צברתם חובות גבוהים? אתם מוצאים קושי בלשלמם?
הפתרון למצוקה הכלכלית יכול להיות קרוב יותר משנדמה לכם.

במיוחד עבורכם ערכנו מדריך מלא שיסביר איך לסגור חובות בדרך המוצלחת ביותר, אשר סופה יציין תחילתו של פרק חדש לחייכם – חיים חדשים ללא חובות, ללא עיקלים וללא הגבלות.