איך לסגור חובות

איך לסגור חובות: המדריך המלא

צברתם חובות לא מבוטלים ואין ביכולתכם לשלמם? הפתרון למצוקתכם הכלכלית קרוב יותר משנדמה לכם.
במיוחד עבורכם ערכנו מדריך מלא ומפורט שיסביר לכם איך לסגור חובות בדרך המוצלחת ביותר, אשר סופה יציין תחילתו של פרק חדש לחייכם, משוחרר מכל עול וחוב, הגבלה או עיקול.

יתרונות הפנייה לעורך דין לסגירת חובות

לא בכדי תחום סגירת החובות מהווה התמחות מקצועית משפטית לעורכי דין. מצבים בהם אדם עומד בפני הליכים של פשיטת רגל בהוצאה לפועל דורשים התמצאות מרבית ושליטה מוחלטת ברזי הנוהג שיש להפעיל, כדי להיחלץ מהסיטואציה עם ידו על העליונה.
עורכי דין לסגירת חובות משמשים, במקרים אלו, כקולו של החייב ומתפקדים כבא כוחו על מנת לוודא שצרכיו של האחרון יקבלו מענה.

לכן, נמליץ ואף נדגיש את היתרונות המשמעותיים העולים מפניה לעורך דין מתאים, אשר יפעל בשמכם לסגירת החוב:

  1. עורך הדין לסגירת חובות ינהיג ויבצע עבורכם את כלל הפעולות המשפטיות הנחוצות לניהול המשא ומתן בתיקכם, ולהשגת פשרה לתנאי תשלום חדשים ומצומצמים, התואמים את יכולתכם הכלכלית.
  2. פניה לאיש מקצוע בעל ניסיון, תשפר את נקודת הפתיחה של החייב ואף תוביל לתוצאה סופית משופרת הודות ליכולותיו המיומנות בתחום ובקיאותו בחומר.
  3. הסתייעות בגורם חיצוני, אובייקטיבי, תוביל אף היא לשיפור בסיכויי ההצלחה של החייב להיחלץ מחובותיו, שכן עורך הדין לסילוק חובות ינהג באופן מקצועי, משולל מטענים רגשיים וקשיים אישיים אשר לרוב משפיעים לרעה על תפקודם של החייבים.
  4. מעצם הפניה לגורם חיצוני אשר יסייע למצוקה, תיתכן הקלה משמעותית לנפשו המוטרדת של החייב, וזהו איננו עניין של מה בכך.

סגירת חובות: שלושה היבטים עיקריים

הליך סגירת החובות כולל בתוכו היבטים רבים, הנפרשים על פני תחומי ביורוקרטיה משפטית מורכבת ומסורבלת. העיקריים שבהם נוגעים לשלושה, במסגרתם פועל עורך הדין לסגירת החובות:

  1. פעילות משפטית מאומצת הממוקדת בצמצום גובה החוב וקביעת פריסת תשלומים אשר הולמת את יכולותיו הכלכליות של החייב.
  2. הסרת עיקולים וביטול הגבלות שהוטלו על החייב עקב אי תשלום חובותיו.
  3. הקניית כלים להתנהלות פיננסית עתידית נכונה אשר תוביל להבראה כלכלית מלאה.

 

סילוק חובות: נקודות מסכמות

כשמדובר על סילוק חובות, יש לקחת בחשבון את מוטיב הזמן. השינויים האחרונים שנעשו בחקיקה בהחלט קיצרו באופן משמעותי את פרקי הזמן להנעת הליכים מסיימים ומתן אישורים / ביטולים.

עם זאת, חשוב לזכור שהליך סילוק החובות הינו מורכב ומתאפיין במגעים חוזרים ונשנים, דיונים ובחינות מדוקדקות מטעם הגורמים השונים המעורבים. לשם כך, אנו, חברת עורכי דין מלי טייב, ממליצים להיעזר בליווי וייצוג משפטי מקצועי מיומן ועתיר ניסיון אשר הולם סיטואציה מאתגרת שכזו.
אנו פועלים בתחום סילוק החובות עשרות שנים, בהן נחלנו הצלחות רבות עבור לקוחותינו. הצטרפו גם אתם למעגל לקוחותינו המרוצים, שהצליחו בעזרת הסיוע והליווי המשפטי שלנו לסגור את חובותיהם ולפצוח בחיים חדשים.