בקשה לביטול צו עיכוב יציאה מהארץ

ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ עקב חובות

הנעת הליך מחיקת חובות למען ביטול עיקולים והגבלות

כאשר מדובר על הטלת צו עיכוב יציאה מהארץ, שניתן עקב אי תשלום חובות שנצברו, מומלץ מאוד לפעול להסדירם במהירות. הנעת הליך מחיקת חובות יהווה נקודת פתיחה מצוינת במאמצים לביטול עיקולים והגבלות שהוטלו על חייב.

כחלק מארגז כלים בלתי מבוטל הנמצא לרשותם של זוכים, יש באפשרותם לפעול להטלת צו עיכוב יציאה מהארץ על חייב המשתמט מתשלום חובותיו, ובכך להגביל תנועתו החופשית על פני הגלובוס ולמנוע ממנו לנוס ולהתנער ממחויבויותיו הכלכליות. אך בסיוע של עורך דין מתאים, המומחה בתחום מחיקת חובות, ניתן להניע הליכים של הסדר חובות אשר יכללו בתוכם בקשה לביטול הצו המדובר וישחררו את החייב לנוע כאוות נפשו ברחבי העולם.

משרדנו מספק שירותים מקיפים ומקצועיים בתחום מחיקת החובות, הכוללים מאמצים ממוקדים בביטול הגבלות ועיקולים, ביניהם ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ. פנו אלינו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות, בה נציג עבורכם את מגוון האפשרויות העומדות בפניכם להתמודדות וטיפול בחובות שצברתם.

ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ – תנאים מאפשרים

באם הוטל עליכם צו עיכוב יציאה מהארץ, ישנם מספר דרכי פעולה בהן ניתן לנקוט בכדי להביא לביטול צו עיכוב היציאה מהארץ. אולם, טרם הפירוט על הפעולות הללו, יש לתת את הדעת על מספר היבטים חשובים הנוגעים לימים טרום הטלת הצו.

– במקרים בהם ידוע מראש על הכוונה להטיל על חייב צו עיכוב יציאה מהארץ, והחייב עומד בקריטריונים, יש לפעול בדרכים הבאות:

  1. חקירת יכולתו של החייב טרם הטלת הגבלה
  2. הגשת בקשה למניעת הטלת ההגבלה עקב היות החייב בהליכי איחוד תיקים

 

– קבלת ביטול לצו עיכוב יציאה מהארץ, לאחר שהוטל על חייב, יתאפשר בתנאים מסוימים:

  1. ביטול צו העיכוב יציאה מהארץ ביוזמת רשם ההוצאה לפועל או בבקשת החייב, באם ניתנה הצדקה הולמת ליציאה מהארץ.
  2. התניית ביטול הצו על ידי הרשם בהוצאה לפועל בסיפוק ערבות.
ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ בגלל חובות - מומחים במחיקת חובות לפי ההליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

הליך פשיטת רגל: לקוחותינו במוקד הפעילות המשפטית

קידום הליך פשיטת רגל מלווה בלא מעט חששות, דאגות ואי שקט. אנו, בחברת עורכי  דין מלי טייב, מרכזים את פועלנו הליגאלי בתחום הסדרת החובות, והליך פשיטת רגל בתוכו, מתוך ההבנה שעבור לקוחות רבים מדובר בנקודה קריטית בחייהם, ולתוצאותיה השלכות מרחיקות לכת לעתידם. מתוך כך, אנו מקדמים שירותים משפטיים המציבים את לקוחותינו במוקד הפעילות ומעניקים ליווי אישי לאורך כל תהליך הסדר החוב ועד להשגת הפשרה המיטיבה ביותר.

אנו מזמינים אותכם ליצור עמנו קשר עוד היום, ונעניק לכם ייעוץ משפטי ראשוני חינם ובלתי מחויב, המותאם לסיפורכם ומצבכם הפרטי. בשיחת הייעוץ נציג בפניכם את שלל דרכי הפעולה העומדים בפניכם, לטיפול והתמודדות עם המקרה האישי שלכם. יחד נוכל להניע תהליכים מקדמים שיובילו להתחלה כלכלית חדשה בחייכם ולתחושת הקלה משמעותית.

לבדיקת זכאות ושיחת יעוץ ללא עלות | השאירו פרטים בטופס המצורף ועו"ד מומחה יחזור אליכם


סיפורי הצלחה

יש לכם חובות של עשרות אלפי שקלים? אולי אפילו יותר? חולמים על דרך חדשה נטולת חובות? זה אפשרי משרד עורכי דין מלי טייב מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות.
ביטול עיקול חשבון בנק - מומחים במחיקת חובות לפי ההליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

עיקול משכורת, עיקול חשבון בנק

אנו יודעים ומבינים את ההשלכות של כל חוב ומבינים כי מעבר לאי השקט התמידי, חובות גוררים עיקולי משכורת וחשבון בנק

אנו מודעים ללחץ הגדול של לקוחותינו ועושים מאמצים רבים להשיג עבור לקוחותינו תוצאות מקסימליות הכוללות  זכאות לניהול חשבון בנק שימוש בכרטיס דבייט קארד והוראת קבע

להמשך קריאה >

ביטול הגבלות רישיון נהיגה - מומחים במחיקת חובות - חברת עורכי דין מלי טייב

ביטול הגבלות רישיון נהיגה

הגבלה על רישיון הנהיגה מוטלת על חייב במסגרת הוצאה לפועל כתוצאה מאי תשלום חוב. ההגבלה יכולה להתווסף להגבלות נוספות כגון עיכוב יציאה מן הארץ, עיקול חשבון בנק ומשכורת. ההגבלה בהוצאה לפועל למעשה מובילה לנהיגה ללא כיסוי ביטוחי.

אם אדם שרישיונו הוגבל יהיה מעורב בתאונת דרכים , חברת הביטוח תוכל להתנער מתשלום פיצויים משום שנהג ללא ביטוח.

לכן, חייב שהוטלה הגבלה על רישיון הנהיגה שלו ע"י ההוצאה לפועל, מוטב שיקדים ויפנה למשרדנו המתמחה בתחום לצורך הסרת ההגבלה מבעוד מועד לפני שיסתבך עם רשויות החוק, המשטרה, חברת הביטוח ומשרד הרישוי

 

להמשך קריאה >

בקשה לביטול עיקול לפי ההליך החדש - מומחים למחיקת חובות - חברת עורכי דין מלי טייב

ביטול עיקולים והגבלות

לקוחותינו נהנים משירות אישי ובלתי מתפשר מול לשכות ההוצאה לפועל בפריסה ארצית, החל מהגשת הבקשות דרך קבלת צו עיכוב הליכים ועד ביטול העיקולים הנוגעים לנכסים, חשבונות בנק משכורת ורכוש.

אנחנו מודעים ללחץ הגדול של לקוחות הנמצאים תחת איום בהוצאה לפועל ועושים מאמצים רבים להשיג עבור לקוחותינו תוצאות מקסימליות.

 

להמשך קריאה >