הסדר חובות לבנקים

עורך דין למחיקת חובות: בא כוח מטעמכם שיפעל למענכם

אצל רובנו קיימת תפיסה מעט מוטעית בכל הנוגע להסדר חובות מול בנקים. תהליך זה נתפש, לרוב, כמאזן כוחות לא שוויוני אשר נוטה לזכותם של הבנקים ומוליד הפסד מוחץ ומוחלט לחייב.

אולם, הנחה זו צודקת רק בחלקה. אמנם הבנקים מהווים גופים חזקים ועשירים, בעלי אמצעים ומשאבים שנדמים כבלתי נגמרים, אך התנהלות נכונה ומושכלת מצידו של החייב, יש ביכולה להטות את הכף לטובתו ולהביא להגנה מירבית על האינטרסים הכלכליים שלו.

הסדר חוב לטובת החייב

הסדרי חוב, בתכליתם, פועלים באופן המיטיב עם החייב, שכן, רובם מסתכמים בצמצום גובה החוב לסכום התואם את יכולותיו הכלכליות של החייב, שבמקרים רבים מועטות הם. לכן, יהיה נכון להניח שהליך זה יפחית באופן מסוים את הסכום לתשלום, אם ינוהל נכונה בסיוע משפטי של איש מקצוע. הליך הסדרת החוב עצמו מורכב מדיונים רבים, חוזרים ונשנים, המהווים את המשא ומתן לקביעת הפשרה בנוגע לגובה סכום פירעון החוב. לכן, מומלץ לפנות לעורך דין מומחה בתחום אשר נחל הצלחות רבות בניהול הסדרי חוב לבנקים.

משרדנו פועל במקצועיות רבה בניהול הליכי הסדרי חוב לבנקים, המניבים תוצאות מצוינות ללקוחותינו. צוות עורכי הדין המאומן והמהוקצע של חברת מלי טייב עתיר ניסיון ובקיאות בתחום ויפעל להשגת הפשרה הטובה ביותר עבורך, תוך מתן ליווי אישי ויסודי לאורך התהליך ועד השלמתו.

ביטול עיקול חשבון בנק: עקרונות מובילים לביצוע

בכל הנוגע לביטול עיקול חשבון בנק, העיקרון המוביל יהיה פעולה מהירה. מומלץ מאוד לא להתמהמה בהקצאת תשומת לב ומשאבים להסרת ההגבלה. זוהי אחת ההגבלות החריפות ביותר שעומדות לרשות נושים, ולה השלכות מרחיקות לכת על שגרת יומו הבסיסית של אדם.

במקרים רבים, מימוש הכספים בחשבון המעוקל יהיה מיידי, כך שכדאי להיערך לגזרה זו מבעוד מועד, אך בעיקר חשוב לשמור על קור רוח ולפנות במהרה לגורם מקצועי מוסמך. לאחר הפנייה אל עורך דין מומחה בתחום, יידרש מצידכם שיתוף פעולה מלא ושקוף, תוך מילוי הנחיותיו בשלמותם. פעולות אלו, ישפרו את סיכוייכם להשגת ביטול לעיקול חשבון הבנק, ויקדמו את תהליך הסדר החובות מול הבנקים בנתיב חיובי עבורכם.

הפטר בסיוע חברת עורכי דין מלי טייב

הליך ההפטר, הלכה למעשה, הוא אסמכתא משפטית המביאה למחיקה כוללת ומלאה של כלל החובות הצבורים של אדם (למעט אלו שאינם ברי הפטר). זכאות להפטר מותנית במספר תנאים בהם החייב נדרש לעמוד, וכוללת הליך משפטי וביורוקרטי מורכב אשר בסופו מתקבלת הקביעה.

אנו, חברת עורכי דין מלי טייב, מעניקים סיוע משפטי מיומן ומצטיין ללקוחותינו המבקשים לפנות להליך הפטר להסדרת חובותיהם. אנו מזמינים אותכם להצטרף למעגל לקוחותינו המרוצים, אשר בתמיכתנו המשפטית נמצאו זכאים להפטר חובות וקיבלו הזדמנות שניה לחיים.