עורך דין למחיקת חובות

עורך דין למחיקת חובות: בא כוח מטעמכם שיפעל למענכם

עורך דין למחיקת חובות מתמקצע בתחומי המשפט הנוגעים להסדרת חובות:

  • פשיטת רגל
  • הפטר חובות
  • ביטול עיקולים והגבלות
  • הבראה כלכלית

זהו תחום רחב אך ממוקד בתכליתו; סיוע בהענקה לחייבים הזדמנות שניה לחיים נקיים מחובות והגבלות. השאיפה היא להבראה כלכלית מלאה, אשר תוכיח עצמה ותתבטא בעתידו של החייב.

משרדנו, חברת עורכי דין מלי טייב, עוסק בתחום מחיקת החובות שנים רבות, וצבר במהלך פועלו המשפטי הישגים לא מבוטלים ללקוחותיו. באם גם אתם צברתם סכום חוב גבוה שאין ביכולתכם לפרוע, אנו כאן על מנת לסייע וללוות אותכם לאורך כל השלבים בתהליך למחיקת חובותיכם.

אנו מעניקים חבילת סיוע וליווי משפטי מלאה ומקיפה אשר תספק עבורכם את כלל השירותים הליגאליים הדרושים להבראתכם הכלכלית והשגת הסדר חובות הולם למקרה האישי שלכם, תוך יישום גישת עבודת פרטנית ואישית המציבה את לקוחותינו במוקד העשייה המשפטית שלנו.

פנו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ בלתי מחויבת עם עורך דין למחיקת חובות, אשר יפרוט עבורכם את מגוון האפשרויות העומדות לרשותכם.

מחיקת חובות – הגישה החדשה

בעקבות האישור להליך החדש והמקוצר למחיקת חובות, ניתן לזהות שינוי תפישתי ואף מהפכני בגישה לטיפול במצבים של סכומי חוב גבוהים. עד היום, תהליך הטיפול היה ארוך ומסורבל, וכלל מעט מאוד התייחסות ליכולתו של החייב להמשיך ולנהל את חייו באופן הולם ומכובד. שלל ההגבלות והעיקולים שהוטלו עליו היוו מכשולים משמעותיים וקריטיים, ואף במקרים רבים הובילו להתדרדרות במצבו, הכלכלי והנפשי כאחד.

אולם, כעת נדמה שנעשה מיקוד מחודש, המציב את הפרט וזכאותו לאורח חיים תקין במרכז העשייה. מתוך כך, יכולתו להגיע להבראה כלכלית השתפרה באופן ניכר. עצם העובדה שעתה ניתנות לחייב זכאויות המעודדות אותו לשיתוף פעולה והתמודדות עם ענייניו הפיננסיים ובעלי חובותיו, מהווה תמריץ גדול לצלוח את התהליך.

משרדנו, חברת עורכי דין מלי טייב, חרט על דגלו מתן שירות ליגאלי מקצועי ואמין בתחום מחיקת החובות, אשר מעמיד את כבוד לקוחותיו במרכז העשייה המשפטית ואת זכאותם להזדמנות שניה בחיים. בין אם צברתם סכומי חוב באלפים, מאות אלפים ואף מיליונים של שקלים, ניתן ואפשר להיחלץ מהמצוקה, לפתוח דף חלק ולהתחיל להתנהל בצורה כספית נכונה. כחלק מסל השירותים שחברת עורכי הדין מלי טייב מעניקה, אנו מספקים ללקוחותינו ארגז כלים עשיר להתנהלות פיננסית עתידית נבונה אשר מובילה להבראה כלכלית מלאה.

 

איך לסגור חובות? 5 נקודות עיקריות

הדרך הטובה והיעילה ביותר לסגירת חובות היא הסתייעות באיש מקצוע מהתחום – עורך דין למחיקת חובות. כיצד הדבר מתבצע, ומה הן הנקודות החשובות שכדאי להתעכב עליהם?

הסעיפים הבאים יתמקדו במתן מענה על חלקם:

(נדגיש כי כל המידע המובא כאן איננו מהווה תחליף לייעוץ משפטי)

  1. בחירת הסיוע המשפטי הנכון והמדויק עבורכם, שיפעל למען האינטרסים האישיים שלכם וישמש בא כוח לשמכם באופן המיטבי ביותר.
  2. ייטיב עם החייב לפעול בשיתוף פעולה ותיאום מלא עם עורך הדין למחיקת חובות שבחר, תוך התנהלות שקופה וכנה מולו. התנהלות שכזו תוביל את עורך דינו לבחירת דרך הפעולה הנכונה ביותר עבור החייב, ולרוב, תקדם את ענייניו בנתיבים אשר ישרתוהו.
  3. עבודתו של עורך הדין למחיקת חובות מתרכזת ברתימת כלל יכולותיו ומיומנויותיו המקצועיות להשגת הסדר חובות התואם את יכולתו הכלכלית של החייב. תהליך זה כולל השגת פשרה על גובה התשלום עם נושיו וקביעת פריסת תשלומים הגיונית ומיטיבה לחייב.
  4. כחלק אינטגרלי מתפקידו, עורך הדין למחיקת חובות פועל למען הסרת הגבלות ועיקולים אשר הוטלו על החייב בעקבות חוסר יכולתו לפרוע את חובותיו.
  5. מומלץ לפנות לעורך דין למחיקת חובות אשר מתרגל הקניית הרגלים כלכליים מבריאים ללקוחותיו, כחלק בלתי נפרד מסל השירותים המשפטיים שמשרדו מעניק.

אנו, בחברת עורכי דין מלי טייב, משרתים את לקוחותינו תוך מתן דגש לכלל הסעיפים שפורטו כאן, ומזמינים אתכם להצטרף לסיפורי ההצלחה שלנו.

בקשה לביטול עיקולים – יריית הפתיחה לדרך חדשה לחיים

השגת ביטול לעיקול שהוטל על חייב נעשית בדרך של הגשת בקשה מיוחדת בה מפורטות הסיבות לצורך בביטול. בשלב זה מומלץ מאוד לפנות לגורם מוסמך בתחום – עורך דין למחיקת חובות, אשר ינהל מטעמכם את הגשת הבקשה ויפעל בשמכם להשגת אישורה.

ביטול עיקולים יהווה במקרים רבים הקלה משמעותית וראשונית, הנחוצה מאוד להמשך ניהול שגרת חיים תקינה ובריאה מצידו של החייב במהלך הסדרת ענייניו הפיננסיים, ובכלל. משרדנו, חברת מלי טייב, מסייע ללקוחותיו בהצלחה רבה בבקשות לביטול מגוון עיקולים.

התקשרו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות מצידכם.