עורך דין למחיקת חובות

עורך דין למחיקת חובות: בא כוח מטעמכם שיפעל למענכם

עורך דין למחיקת חובות מתמקצע בתחומי המשפט הנוגעים להסדרת חובות:

  • פשיטת רגל
  • הפטר חובות
  • ביטול עיקולים והגבלות
  • הבראה כלכלית

זהו תחום רחב אך ממוקד בתכליתו; סיוע בהענקה לחייבים הזדמנות שניה לחיים נקיים מחובות והגבלות. השאיפה היא להבראה כלכלית מלאה, אשר תוכיח עצמה ותתבטא בעתידו של החייב.

משרדנו, חברת עורכי דין מלי טייב, עוסק בתחום מחיקת החובות שנים רבות, וצבר במהלך פועלו המשפטי הישגים לא מבוטלים ללקוחותיו. באם גם אתם צברתם סכום חוב גבוה שאין ביכולתכם לפרוע, אנו כאן על מנת לסייע וללוות אותכם לאורך כל השלבים בתהליך למחיקת חובותיכם.

אנו מעניקים חבילת סיוע וליווי משפטי מלאה ומקיפה אשר תספק עבורכם את כלל השירותים הליגאליים הדרושים להבראתכם הכלכלית והשגת הסדר חובות הולם למקרה האישי שלכם, תוך יישום גישת עבודת פרטנית ואישית המציבה את לקוחותינו במוקד העשייה המשפטית שלנו.

פנו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ בלתי מחויבת עם עורך דין למחיקת חובות, אשר יפרוט עבורכם את מגוון האפשרויות העומדות לרשותכם.

לבדיקת זכאות ושיחת יעוץ ללא עלות | השאירו פרטים בטופס המצורף ועו"ד מומחה יחזור אליכם


איך לסגור חובות? 5 נקודות עיקריות

הדרך הטובה והיעילה ביותר לסגירת חובות היא הסתייעות באיש מקצוע מהתחום – עורך דין למחיקת חובות. כיצד הדבר מתבצע, ומה הן הנקודות החשובות שכדאי להתעכב עליהם?

הסעיפים הבאים יתמקדו במתן מענה על חלקם:

(נדגיש כי כל המידע המובא כאן איננו מהווה תחליף לייעוץ משפטי)

  1. בחירת הסיוע המשפטי הנכון והמדויק עבורכם, שיפעל למען האינטרסים האישיים שלכם וישמש בא כוח לשמכם באופן המיטבי ביותר.
  2. ייטיב עם החייב לפעול בשיתוף פעולה ותיאום מלא עם עורך הדין למחיקת חובות שבחר, תוך התנהלות שקופה וכנה מולו. התנהלות שכזו תוביל את עורך דינו לבחירת דרך הפעולה הנכונה ביותר עבור החייב, ולרוב, תקדם את ענייניו בנתיבים אשר ישרתוהו.
  3. עבודתו של עורך הדין למחיקת חובות מתרכזת ברתימת כלל יכולותיו ומיומנויותיו המקצועיות להשגת הסדר חובות התואם את יכולתו הכלכלית של החייב. תהליך זה כולל השגת פשרה על גובה התשלום עם נושיו וקביעת פריסת תשלומים הגיונית ומיטיבה לחייב.
  4. כחלק אינטגרלי מתפקידו, עורך הדין למחיקת חובות פועל למען הסרת הגבלות ועיקולים אשר הוטלו על החייב בעקבות חוסר יכולתו לפרוע את חובותיו.
  5. מומלץ לפנות לעורך דין למחיקת חובות אשר מתרגל הקניית הרגלים כלכליים מבריאים ללקוחותיו, כחלק בלתי נפרד מסל השירותים המשפטיים שמשרדו מעניק.

אנו, בחברת עורכי דין מלי טייב, משרתים את לקוחותינו תוך מתן דגש לכלל הסעיפים שפורטו כאן, ומזמינים אתכם להצטרף לסיפורי ההצלחה שלנו.

עורך דין מחיקת חובות - חברת עורכי דין מלי טייב

בקשה לביטול עיקולים – יריית הפתיחה לדרך חדשה לחיים

השגת ביטול לעיקול שהוטל על חייב נעשית בדרך של הגשת בקשה מיוחדת בה מפורטות הסיבות לצורך בביטול. בשלב זה מומלץ מאוד לפנות לגורם מוסמך בתחום – עורך דין למחיקת חובות, אשר ינהל מטעמכם את הגשת הבקשה ויפעל בשמכם להשגת אישורה.

ביטול עיקולים יהווה במקרים רבים הקלה משמעותית וראשונית, הנחוצה מאוד להמשך ניהול שגרת חיים תקינה ובריאה מצידו של החייב במהלך הסדרת ענייניו הפיננסיים, ובכלל. משרדנו, חברת מלי טייב, מסייע ללקוחותיו בהצלחה רבה בבקשות לביטול מגוון עיקולים.

התקשרו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות מצידכם.

סיפורי הצלחה

יש לכם חובות של עשרות אלפי שקלים? אולי אפילו יותר? חולמים על דרך חדשה נטולת חובות? זה אפשרי משרד עורכי דין מלי טייב מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות.
איך לסגור חובות: המדריך המלא. יתרונות הפנייה לעורך דין מומחה - חברת עורכי דין מלי טייב

איך לסגור חובות?

צברתם חובות גבוהים? אתם מוצאים קושי בלשלמם?
הפתרון למצוקה הכלכלית יכול להיות קרוב יותר משנדמה לכם.

במיוחד עבורכם ערכנו מדריך מלא שיסביר איך לסגור חובות בדרך המוצלחת ביותר, אשר סופה יציין תחילתו של פרק חדש לחייכם – חיים חדשים ללא חובות, ללא עיקלים וללא הגבלות.

 

הפטר חובות - המסלול שלך לעתיד כלכלי נקי מחובות לפי ההליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

הפטר חובות

הפטר מחובות זהו הליך משפטי מורכב הדורש בקיאות ומקצועיות בכל ההיבטים המשפטיים השונים.
הליך הפטר מחובות הינו מסלול משפטי למחיקה מלאה של כלל חובותיו של החייב.
מהו הפטר חלוט?

 

להמשך קריאה >

מחיקת חובות תוך 24 שעות לפי ההליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

מחיקת חובות תוך 24 שעות

ההליך החדש והמקוצר למחיקת חובות אושר!

רבים עדיין אינם יודעים, אך לחייב הנמצא בהליכי פשיטת רגל יש כיום אפשרות להגיש בקשה להפטר ומחיקת חובותיו תוך 24 שעות.
לאחר אישור ההליך החדש ניתן לפתוח בהליך קצר שבסופו יזכה לפרק חדש בחייו ללא דאגות וחובות, ללא הגבלות וללא עיקולים.
חשוב לציין – הגשת הבקשה אינה תלויה בגובה החוב וכך גם קבלת ההפטר.