בקשה לפשיטת רגל

לקבל הזדמנות שנייה: בקשה לפשיטת רגל

מחיקת חובות תוך 54 שבועות בהגשת בקשה לפשיטת רגל \\ אל תתנו לבירוקרטיה למחוק לכם את החיים. מגישים בקשה לפשיטת רגל ופותחים פרק כלכלי חדש

אם החובות שלכם טופחים, אתם מתקשים לתכנן תכנית פירעון ומרגישים שהתהום הולכת ומעמיקה, אולי הגיע הזמן להגיש בקשה לפשיטת רגל. עו"ד מלי טייב, מייסדת חברת עורכי דין MT המתמחה במחיקת חובות, מסבירה כל מה שצריך לדעת לקראת התהליך, שיאפשר לכם לפתוח דף חדש בחיים

ישראלים רבים מתמודדים עם חובות עצומים, שלא פעם נגרמים ללא כוונת רמייה או זדון: מחלה או תאונה לא צפויה, פיטורים וקושי השתלבות בשוק, תכנית עסקית שנכשלה ואפילו אי-סדרים כספיים, המגיעים יום אחד לחובות שלא ניתן לפרוע בקלות. למרות הדימוי השלילי של בקשה לפשיטת רגל, בפעמים רבות זהו המוצא השפוי ביותר, שמאפשר תוך הזמן הקצר ביותר לפתוח דף כלכלי חדש בחיים. "מעמד הבקשה לפשיטת רגל הוא אינו פשוט פסיכולוגית, אך תודות לרפורמה מספטמבר 2013, התהליך מוגבל ואפשר תוך 54 שבועות מהגשת צו כינוס. זאת תוך מתן תמריצים לחייבים המשתפים פעולה לצד החמרה, עד כדי דין פלילי, לחייבים שמשתמטים מחלקם בתכנית פירעון", מסבירה עו"ד מלי טייב – מייסדת MT חברת עורכי דין המתמחה במחיקת חובות.

הצעד הראשון בבירוקרטיה בדרך לבקשה לפשיטת רגל

כך תוכלו לסיים עם החובות במהירות האפשרית: "את הבקשה לפשיטת רגל נגיש באמצעות מילוי של טופס 4 (בקשת חייב למתן צו כינוס ולהכרזתו פושט רגל), אליו יצורף תצהיר של החייב", מסבירה עו"ד טייב. "חשוב מאוד להפגין תום לב בכתיבת התצהיר, לפרט את כלל החובות ולהסבירם באופן כרונולוגי ומדויק. אל תסתפקו באמירות כלליות: הוסיפו פרטים מדויקים, כולל תאריכים, נסיבות ועדויות המחזקות את עמדתכם. לאחר מכן נגיש את הבקשה לכונס הרשמי במחוז מגורים שלכם (כפי שרשום בתעודת הזהות) בשלושה עותקים. הקפידו למלא את הטפסים באופן מפורט, מדויק ומוקלד. שימו לב שהכתובת מעודכנת, מספר הטלפון והפקס ועורך הדין שלכם נכונים ואם חסרים לכם פרטים כתבו 'אין' ואל תשאירו את הקטגוריה ריקה". בנוסף צרפו לבקשה דין וחשבון, שילווה בתצהיר המתייחס לתאריך בו הגשתם את הבקשה לפשיטת רגל ופירוט על שתי שנות המס הקודמות לתאריך ההגשה. גם כאן הקפידו על הפרטים הקטנים: שמות הנושים, מתי נוצר החוב, סכום החוב ואל תשכחו לציין אם קיים שיעבוד על החוב. את התהליך נסיים עם הוספה של כתב ויתור על סודיות, בצרוף חתימה, מספר נייד ומייל של פושט הרגל ועורך דינכם", מסבירה עו"ד טייב.

בקשה לפשיטת רגל: לקבל הזדמנות שנייה - חברת עורכי דין מלי טייב

טפסים להגשה לקראת צו כינוס נכסים

עתה נוסיף את שאר הטפסים המתחייבים, כדי שהבקשה שלכם לפשיטת רגל תעמוד בכל הדרישות שקבע בית המשפט. יש להוסיף גם כתב התחייבות בחתימתכם עם הינתן צו הכינוס, צילום ברור של תעודת הזהות (לא לשכוח את הספח), צילום דרכון, שובר פיקדון משולם לקופת הכונס הראשי על סך של 1,600 ₪ (ניתן לשלם בשרת התשלומים הממשלתי). "התכוננו לכך כי הכונס יכול להורות על הפקדת סכום נוסף כמקדמה לכיסוי הוצאותיו ולבקש פרטים נוספים או מסמכים רלוונטיים. לאחר שתקבלו את האישור מאת הכונס הרשמי, או סירוב, נוכל להגיש את הבקשה לפשיטת רגל לבית המשפט המחוזי ובכך נסיים את השלב הבירוקרטי המאתגר ונוכל להתקדם לתוכנית פירעון חובות, שיש לה התחלה, אמצע וסוף. זהו תהליך לא פשוט, אך אם נשווה אותו למציאות ממנה מגיעים החייבים: חוסר השקט, הדאגה, הפחד והסטרס התמידי, הרי שברגע שמשלימים את השלבים הראשונים, אפשר כבר לראות אופק כלכלי חדש וזאת הזדמנות לפתוח דף חלק בחיים. צריך לזכור שעם הוצאת התוכנית לפועל יכולים החייבים להתנהל עם חשבון בנק מסודר על שמם (שיש בו הוראות קבע וכרטיס דיירקט) וגם אם יש צו כינוס, הנכסים לא בהכרח ממומשים, אלא מאפשרים לבנות לחייב תכנית פירעון, במסגרתה הוא משלם כספים עבור חובותיו כתחליף למימוש הנכס", מסכמת עו"ד מלי טייב.

החשבונות מעוקלים והנושים בדלת? הגשת בקשה לפשיטת רגל בליווי משפטי מקצועי יכולה לאפשר לך להתנהל עם חשבון בנק מסודר ולשים סוף לחובות. בואו נדבר: 03-6554342 בתל אביב וטלפון 073-3325931 בחיפה והצפון.

לבדיקת זכאות ושיחת יעוץ ללא עלות | השאירו פרטים בטופס המצורף ועו"ד מומחה יחזור אליכם


סיפורי הצלחה

יש לכם חובות של עשרות אלפי שקלים? אולי אפילו יותר? חולמים על דרך חדשה נטולת חובות? זה אפשרי משרד עורכי דין מלי טייב מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות.
מחיקת חובות בהליך החדש תוך 24 שעות - מומחים בתחום - חברת עורכי דין מלי טייב

מחיקת חובות פשיטת רגל

מחיקת חובות ללקוחות פרטיים ועסקיים וניהול הליכים משפטיים בערכאות שיפוטיות ברחבי הארץ.
כשלקוח נקלע למצוקה כלכלית הוא זקוק למשרד מקצועי שיטפל בכל ענייניו המשפטיים,  אנחנו עוסקים בחיי אדם ולכן המשרד שלנו מלווה את הלקוח,

צעד אחרי צעד מהגשת הבקשות בצורה מקצועית ביותר ועד קבלת ההפטר המיוחל במיומנות ובמקצועיות רבה.

במסגרת ההליך למחיקת חובות אנחנו שותפים לדרך שבה החייב עושה לשיקומו הכלכלי, ופתיחת דף חדש ללא חובות.

 

מחיקת חובות תוך 24 שעות לפי ההליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

מחיקת חובות תוך 24 שעות

ההליך החדש והמקוצר למחיקת חובות אושר!

רבים עדיין אינם יודעים, אך לחייב הנמצא בהליכי פשיטת רגל יש כיום אפשרות להגיש בקשה להפטר ומחיקת חובותיו תוך 24 שעות.
לאחר אישור ההליך החדש ניתן לפתוח בהליך קצר שבסופו יזכה לפרק חדש בחייו ללא דאגות וחובות, ללא הגבלות וללא עיקולים.
חשוב לציין – הגשת הבקשה אינה תלויה בגובה החוב וכך גם קבלת ההפטר.

 

להמשך קריאה >

עורך דין פשיטת רגל - הרפורמה בהליך החדש - חברת עורכי דין מלי טייב

עורך דין פשיטת רגל

בשנים האחרונות הליך פשיטת רגל עבר שינוי משמעותי. כיום ניתן להשלים את הליך פשיטת הרגל בצורה מהירה ויעילה המכבדת את החייב ואת משפחתו.

כדי שבאמת תיהיו בטוחים שאתם מקבלים את כל זכויותיכם, מומלץ לעבור את ההליך בליווי עורך דין פשיטת רגל מומחה בתחום.

להמשך קריאה >