מחיקת חובות לקוחות – צו תשלומים של 400 ₪ בלבד

איך מחקנו חובות בגובה 360,214 ₪?

הלקוח הבא הגיע אל עו"ד רועי סלניץ ממשרדנו, כשעל שמו רשומים חובות רבים בסכום כולל של 360,214 ₪. בנוסף לכך הוא סבל מעיקולים רבים שלא אפשרו לו להתנהל כלכלית ואישית.

בין העיקולים סבל מעיקול על חשבון הבנק, משכורת, רישיון נהיגה והגבלות נוספות, שהצרו את צעדיו והפכו את החובות לעול כבד מנשוא.

במקרה הזה בחרנו להגיש בקשה לצו כינוס, ולאחר שזו התקבלה נקבע כי על לקוחנו לשלם סך של 400 ₪ בלבד בכל חודש. במעמד זה זכה הלקוח גם לפתוח חשבון בנק חדש עם הוראת קבע וכרטיס דבייט ובמקביל בוטלו ההגבלות על רישיון הנהיגה, העיקולים וההגבלות מטעם ההוצאה לפועל. כיום לקוחנו פורע את חובותיו וחזר לעבודה סדירה. קיבל הזדמנות שנייה ומתחיל מחדש ללא חובות וללא עיקולים!

לחצו לפרטים נוספים על ההליך החדש והמקוצר למחיקת חובות

אם גם אתם מתמודדים עם צבירת חובות, אתם מוזמנים להגיע למשרדנו בחיפה או בתל אביב לפגישת ייעוץ עם עו"ד מומחה בתחום מחיקת החובות, שילווה אתכם באופן אישי ומקצועי עד להשגת ההפטר המיוחל.
התקשרו עוד היום לטלפון 03-6554342 בתל אביב וטלפון 073-3325931 בחיפה והצפון.

מחיקת חובות של 360,214 אלף ₪ בתשלום של 400 ₪ - חברת עורכי דין מלי טייב

לבדיקת זכאות ושיחת יעוץ ללא עלות | השאירו פרטים בטופס המצורף ועו"ד מומחה יחזור אליכם


סיפורי הצלחה נוספים

יש לכם חובות של עשרות אלפי שקלים? אולי אפילו יותר? חולמים על דרך חדשה נטולת חובות? זה אפשרי משרד עורכי דין מלי טייב מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות.

צוות עורכי דין MT מלי טייב

גם אתם יכולים לקבל טיפול של מקצוענים!
צוות עורכי דין MT מלי טייב בעל ניסיון וותק של שנים, עם הצלחות מרובות וחסרות תקדים בתחום מחיקת החובות.
אם אתם מעוניינים להתחיל מחדש ללא חובות וללא עיקולים, פנו אלינו עוד היום ואחד מעורכי הדין המובילים שלנו יחזור אליכם עם כל האפשרויות העומדות בפניכם