מחיקת חובות לקוחות – צו תשלומים של 200 ₪ בלבד

אפשר למחוק חובות של 4,500,000 ₪? ועוד איך!

הסיפור הבא נותן תקווה לרבים, שכן הוא מוכיח כי גם במקרה של חובות עצומים, בהיקף של 4,500,000 ₪ ניתן לצאת לדרך חדשה. לקוחנו הגיע למשרדנו עם חובות בסך 4.5 מיליון ₪, כשבמקביל התמודד גם עם שורה של הגבלות ועיקולים, שלא אפשרו לו לנשום: המשכורת עוקלה, חשבון הבנק – עוקל, צו עיכוב יציאה מהארץ לא אפשר לו להסדיר את עסקיו בחו"ל וגם רישיון הנהיגה עוכב, מה שמנע ממנו כל התנהלות עסקית ברחבי הארץ.

אנחנו, במשרד MT מלי טייב עורכי דין לא נבהלנו מהסיפור וראינו כי יש אור בקצה המנהרה. אנו תמיד נלחמים על כל לקוח ולכן מיהרו להגיש בקשה לפשיטת רגל בהתאם לרפורמה החדשה, המטיבה עם חייבים שהסתבכו בחובות בגלל מצב שאינו תלוי בהם. הרפורמה מייעלת ומקצרת את תהליך פשיטת הרגל וכך הצלחנו תוך זמן קצר יחסית למחוק ללקוח חובות עצומים בסך 4,500,000 ₪ בעבור צו תשלומים בסך 200 ₪ בלבד! באותו מעמד שוחררו כל העיקולים וההגבלות!! הלקוח חזר לקבל את משכורת והיום הוא זכאי להתנהל עם חשבון בנק שיש בו הוראות קבע וכרטיס דיירקט.

עיקלו לך את הנכס ונותרת ללא קורת גג? למאמר המלא על הסרת עיקולים

מתמודדים עם חובות עצומים בגלל העסק? או באופן פרטי? התקשרו עוד היום לפגישת ייעוץ עם עורכי הדין המקצועיים שלנו, ותלמדו איך אפשר לצאת מההסתבכות הכלכלית בזמן הקצר ביותר
התקשרו עוד היום לטלפון 03-6554342 בתל אביב וטלפון 073-3325931 בחיפה והצפון.

מחיקת חובות של 4,500,000 מליון ₪ בתשלום של 200 ₪ - חברת עורכי דין מלי טייב

אתם בחובות? אנחנו הכתובת! | השאירו פרטים בטופס המצורף וניצור איתכם קשר בהקדם


סיפורי הצלחה נוספים

יש לכם חובות של עשרות אלפי שקלים? אולי אפילו יותר? חולמים על דרך חדשה נטולת חובות? זה אפשרי משרד עורכי דין מלי טייב מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות.

צוות עורכי דין MT מלי טייב

גם אתם יכולים לקבל טיפול של מקצוענים!
צוות עורכי דין MT מלי טייב בעל ניסיון וותק של שנים, עם הצלחות מרובות וחסרות תקדים בתחום מחיקת החובות.
אם אתם מעוניינים להתחיל מחדש ללא חובות וללא עיקולים, פנו אלינו עוד היום ואחד מעורכי הדין המובילים שלנו יחזור אליכם עם כל האפשרויות העומדות בפניכם