מחיקת חובות לקוחות – הפטר מלא תמורת 60 תשלומים של 1,200 ₪ בלבד

מחיקת חובות בגובה 530,00 ₪ עבור 72,000 ₪ בלבד!

סיגל (שם בדוי) לא האמינה שתוכל לצאת מהתסבוכת הכלכלית אליה נקלעה. כשהגיעה אל משרדנו הייתה בהליך במסגרת בקשת נושה וסחבה על גבה חובות של לא פחות מ-530,000 ₪, אליהם הצטרף עד מהרה חוב של 10,000 ₪ בגין פיגורים בתשלומים. סיגל לא ראתה אופק כלכלי שיאפשר לה לשלם את החובות וחששה שמה הריביות עלולות להגדיל את החוב ולהביא להרעה במצבה. בזכות הייצוג המשפטי המקצועי של משרדנו, הגשנו בקשה בתיק עם אסמכתאות וקבענו דיון לקראת הכרזה על פשיטת רגל.

הלקוחה, שעברה לא מעט במסגרת ההתמודדות עם חובותיה, הגיעה לדיון עם פרפרים בבטן, כשהיא חוששת מאוד מפני החלטת השופט. אבל בזכות ההליך החדש למחיקת חובות, שמטיבה מאוד עם חייבים שנקלעו לחובות בתום לא ולא מתוך כוונת רמייה, התקבלה בקשתנו והלקוחה הוכרזה כפושטת רגל במסגרת הרפורמה החדשה. התוצאה במספרים היא שחובות בגובה 530,000 ₪ הופטרו והלקוחה נדרשת לשלם 1,200 ₪ בלבד לאורך 60 תשלומים ולאחר מכן תסיים את התהליך ותוכל לפתוח דף חדש ונקי בחייה.

רוצים לדעת איך מוחקים חובות במספר צעדים פשוטים? היכנסו לקרוא עוד על החוק החדש למחיקת חובות

אם גם אתם מתמודדים עם צבירת חובות, אתם מוזמנים להגיע למשרדנו בחיפה או בתל אביב לפגישת ייעוץ ללא עלות עם עו"ד מומחה בתחום, שילווה אתכם באופן אישי ומקצועי עד להשגת ההפטר המיוחל.
התקשרו עוד היום לטלפון 03-6554342 בתל אביב וטלפון 073-3325931 בחיפה והצפון.

מחיקת חובות של 530,000 אלף ₪ בהפטר מלא תמורת 60 תשלומים של 1,200 ₪ - חברת עורכי דין מלי טייב

אתם בחובות? אנחנו הכתובת! | השאירו פרטים בטופס המצורף וניצור איתכם קשר בהקדם


סיפורי הצלחה נוספים

יש לכם חובות של עשרות אלפי שקלים? אולי אפילו יותר? חולמים על דרך חדשה נטולת חובות? זה אפשרי משרד עורכי דין מלי טייב מזמין אתכם לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות.

צוות עורכי דין MT מלי טייב

גם אתם יכולים לקבל טיפול של מקצוענים!
צוות עורכי דין MT מלי טייב בעל ניסיון וותק של שנים, עם הצלחות מרובות וחסרות תקדים בתחום מחיקת החובות.
אם אתם מעוניינים להתחיל מחדש ללא חובות וללא עיקולים, פנו אלינו עוד היום ואחד מעורכי הדין המובילים שלנו יחזור אליכם עם כל האפשרויות העומדות בפניכם